Vybírejte alba a přání, co jsou skladem na e-shopu. Jméno na album vám samozřejmě uzpůsobím na míru. Celé výrobky na zakázku nyní nevyrábím.

3+2 tipy na svatební dary (nejen na peníze), které nezapadnou

  

DSC01643_Fotor_Fotor

Jdete na svatbu, ale ještě předtím vás čeká náročný úkol – vybrat novomanželům svatební dar. Pokud si nevěsta se ženichem přejí peníze, máte to usnadněné. Ale jak peníze hezky zabalit, aby vaše srdečné přání v záplavě dalších vzkazů nezapadlo? Mám pro vás 3 tipy na originální balení, které nepřehlédnou, a 2 bonusové tipy na rozkvetlý svatební dar.

 

1. Svatební přání s kapsou na peníze  

 

Svatební přání s kapsou na peníze je tou nejjednodušší volbou. Do přání napíšete vzkaz, do kapsy vložíte peníze a máte svatební dar vyřešený. Chcete-li přáním zaujmout, sáhněte po netradičním formátu a designu. S ručně vyráběným přáním je rozhodně překvapíte. Mezi nejoblíbenější přáníčka patří ta s květinami.

svatebni_prani_s_kapsou_na_penize  svatebni_prani_s_kapsou_na_penize

Svatební přáníčka s kapsou na peníze najdete i u mně na e-shopu >>>

 

2. Svatební obálka na peníze nebo poukázku

 

Plánujete dát novomanželům větší částku nebo věnovat poukaz? Pak je lepší volbou obálka. Má podlouhý tvar, a tak peníze ani poukázku nemusíte překládat napůl. Pozornost opět přitáhne tvar a nezvyklý design.

svatebni_obalka_na_penize  svatebni_obalka_na_penize_2 

Rozkvetlé obálky na peníze nebo poukázku mám tady >>>

3. Svatební exploding box je okouzlí

 

Netradičním balením na peníze a vaše srdečné vzkazy jsou exploding boxy. Jsou to krabičky, které se po sundání víčka samy rozloží, a novomanželům odkryjí krásné zdobení a peněžní dar. Při darování se těšte na překvapení a úsměv na tváři nevěsty i ženicha.

Tento exploding box má 4 kapsičky, každá je na jeden vzkaz, nebo peněžní obnos: na miminko, na svatební cestu, na bydlení a na radosti.

svatebni_exploding_box_s_kapsou_na_penize  svatebni_exploding_box_s_kapsou_na_penize

Exploding boxy vyrábím na přání v barvách svatby >>>

Jakou částku novomanželům darovat? Pokud jdete na svatbu kamarádům, většinou se dává 1000-2000 Kč. Jestli je to svatba vašich blízkých příbuzných nebo dětí, nejsou výjimkou ani vyšší částky jako příspěvek na hostinu nebo svatební cestu. Možná ale hledáte něco osobitějšího než jen neurčitý dar v podobě peněz.

 

4. svatební kniha hostů

 

Svatební knihy hostů se těší posledních 3 roky čím dál větší oblibě. Novomanželé je dávají do fotokoutku jako zábavu pro svatebčany. Ti mají za úkol se vyfotit s různými vtipnými rekvizitami, fotku vlepit do alba a napsat novomanželům vzkaz nebo radu do života. 

Pokud neplánujete dávat snoubencům překvapení, domluvte se s nimi, jestli plánují fotokoutek, a svatební knihu hostů jim dejte jako svatební dar. 

rozkvetla_svatebni_kniha_hostu_kvetiny  rozkvetla_svatebni_kniha_hostu_kvetiny_2

Svatební knihy hostů s květinami a rámeček na jména si prohlédněte tady >>>

 

5. Klasické svatební album

 

Někteří snoubenci si na seznam svých svatebních darů píší i o klasická svatební alba. Opět se s nimi raději domluvte na barvě a provedení alba a také na tom, kolik listů by mělo album mít. Nejsou si jistí? V článku Jak vybrat svatební album najdete odpovědi, jaké parametry by mělo jejich album mít.

rozkvetle_svatebni_album_kvetiny  prirodni_svatebni_album_krajkove

I svatební alba vytvářím na míru podle barvy a stylu svatby >>>

 

Ať se svatba vydaří a vy svým darem novomanžele potěšíte i ohromíte!