Vybírejte alba a přání, co jsou skladem na e-shopu. Jméno na album vám samozřejmě uzpůsobím na míru. Celé výrobky na zakázku nyní nevyrábím.

O mně

Ahoj, já jsem Petra a tohle je můj tvořivý svět ❤️

Křehká krása papíru a něžná pevnost bavlněných látek. Když to na mě přijde, řežu, stříhám, šiju, lepím, všechno kolem lítá... a na konci s poslední nalepenou ozdůbkou se nemůžu dočkat, až vám výsledkem udělám radost a vy zase někomu dalšímu. Anebo sami sobě, to je ještě lepší.

byla jednou jedna...

Všechno to začalo, když se mi narodila dcera a já jí chtěla udělat to nejkouzelnější album na světě. Aby jednou mohla vyprávět, jaké to bylo, když byla malá. Jak byla šťastná i v upatlaném triku. Jaká byla její máma bláznivá a pořád něco lepila. Jak její táta všemu rozuměl a pořád něco spravoval... To byly časy :-)

A než jsem se stačila rozhlédnout kolem sebe, začala jsem tvořit i pro vás. "Hele, nemáš přání navíc?" "Prosím tě, ty na to máš cit, potřebovala bych nějaké přáníčko k narozeninám..." A jak jsem tak bádala a zkoumala možnosti scrapbookingu, moc mě lákalo spojit papír a látku. Povedlo se. Dnes pro vás tvořím alba a zápisníky technikou vrstveného prošívání.

 DSC09179-min

Nikdo na světě nebude mít stejné

S láskou a citem pro detail pro vás tvořím ve své domácí dílničce v jižních Čechách. Každé přání, každé album, každá malá ozdoba a nitka mi projde nesčetněkrát rukama. Jo, je to tak, vše je ruční práce. Desky alb a zápisníků si navrhuji a potahuji sama. Vnitřní listy nařežu z velkých rolí. A pak to všechno pěkně kousek po kousku sešívám a lepím. A přání? Nikdo na světě nebude mít stejné. Já jiná než jedinečná neumím. 

 

Vzpomínky jsou to nejcennější, co nám nikdo nevezme. My už nebudeme, ale ony zůstanou. Udělejme si je nádherné. ❤️

 

Vaše Petra Vipeta